Spilvens priekšlaicīgi dzimušam bērniņam

80,00

Vislabāk piemērots priekšlaicīgi dzimušam bērnam, kura galvas apkārtmērs ir mazāks par 37 cm. Tas ir īpaši izstrādāts, lai sniegtu vislabāko atbalstu neattīstītai kakla zonai un samazinātu spiedienu priekšlaicīga mazuļa galvaskausa aizmugurē.

 

Kategorijas:

Apraksts

Materiāli:
Spilvens priekšlaicīgi dzimušam bērniņam ir izgatavots no 100% mīksta un elastīga 3D starplikas auduma. Starplikas audumi ir īpaši tekstilizstrādājumi, kas piedāvā izstrādātas īpašības spiediena samazināšanai, kā arī siltuma un mitruma regulēšanai.

SVARĪGI! Lietot inkubatorā tikai ārsta / medmāsas uzraudzībā. Arī plakanās galvas sindroma profilaksei pilngadīgiem jaundzimušajiem vai mazuļiem ar galvas apkārtmēru mazāku par 37 cm. Drošību ir sertificējušas TUV Rheinland, Bureau Veritas un citas trešo personu laboratorijas.

Piezīme! Spilvena pārvalks NAV iekļauts, spilvenu var lietot ar vai bez Mimos pārvalka. Lai viegli uzturētu un uzturētu spilvena tīrību, mēs iesakām izmantot spilvenu ar pārvalku.

Mimos spilvens ir paredzēts tikai pozīcijas asimetrijai.

Mimos spilvens priekšlaicīgi dzimušam bērniņam palīdz tikai ar pozīcijas asimetriju, un tas nebūs efektīvs citām galvaskausa slimībām, piemēram, sinostozei. Tāpēc, ja jūsu mazulim ir izveidojusies plakanā galva, mēs vienmēr iesakām apmeklēt fizioterapeitu, lai iegūtu ārstēšanas plānu un noteiktu cēloni plakanai galvai.

Izmantojot Mimos spilvenu

  • Vienmēr novietojiet spilvenu bērna aizmugurē gulēšanai, ja vien to nav ieteicis kvalificēts ārsts, neiroķirurgs vai fizioterapeits (piemēram, pēc operācijas, ilgstošas imobilizācijas utt.).
  • Galva jānovieto centrā uz spilvena dobuma ar šauro spilvena daļu zem kakla.
  • Mēs iesakām katru dienu apgriezt spilvenu, lai pagarinātu tā dzīvi un saglabātu to vislabākajā formā.
  • Veļas mašīnā mazgāšana ieteicama maigās mazgāšanas programmā (20 grādi).
  • Lai aizsargātu spilvenu, izmantojiet smalkas veļas maisiņu.
  • Pakariet spilvenu, lai nožūtu, nežāvējiet veļas žāvēšanas mašīnā.

Atbildēt