Mimos bērnu spilvens P (Autosēdeklīšiem)

80,00

Mimos zīdaiņu spilvens P piemērots plakanās galvas sindroma profilaksei zīdainim ar galvas apkārtmēru no 36-46 cm.

Tas ir īpaši izstrādāts, lai ietilptu bērnu sēdeklīšos, ratiņos un bērnu krēslos. Autosēdeklītis kļūs mazulim ērtāks un drošāks ar šo Mimos spilvenu.

Kategorijas:

Apraksts

UZMANĪBU: Mimos bērnu spilvens P (Autosēdeklīšiem) var tikt izmantot 0. grupas ierīcēs, kad tos izmanto kā ratiņus vai kamēr bērns atpūšas, taču tas, drošības apsvērumu dēļ, nav apstiprināts lietošanai ar kustībā esošu automašīnu.

Tas ir īpaši izstrādāts, lai ietilptu bērnu sēdeklīšos, ratiņos un bērnu krēslos. Dažreiz šīs ierīces ir jāizmanto ceļošanai, jo ļoti bieži plakanas galvas sindroma cēloņi ir cietas virsmas, ilgs lietošanas laiks un ierobežota mobilitāte.

Izmērs: 22 (L) x 18 (W) x 5,5 (H) cm

Materiāli:
Mimos bērnu spilvens P (Autosēdeklīšiem) ir izgatavots no 100% mīksta un elastīga 3D starplikas auduma. Starplikas audumi ir īpaši tekstilizstrādājumi, kas piedāvā izstrādātas īpašības spiediena samazināšanai, kā arī siltuma un mitruma regulēšanai.

Piezīme! Spilvena pārvalks NAV iekļauts, spilvenu var lietot ar vai bez Mimos pārvalka. Lai viegli uzturētu un uzturētu spilvena tīrību, mēs iesakām izmantot spilvenu ar pārvalku.

Mimos spilvens ir paredzēts tikai pozīcijas asimetrijai.

Mimos spilvens P (Autosēdeklīšiem) palīdz tikai ar pozīcijas asimetriju, un tas nebūs efektīvs citām galvaskausa slimībām, piemēram, sinostozei. Tāpēc, ja jūsu mazulim ir izveidojusies plakanā galva, mēs vienmēr iesakām apmeklēt fizioterapeitu, lai iegūtu ārstēšanas plānu un noteiktu cēloni plakanai galvai.

Izmantojot Mimos spilvenu

  • Vienmēr novietojiet spilvenu bērna aizmugurē gulēšanai, ja vien to nav ieteicis kvalificēts ārsts, neiroķirurgs vai fizioterapeits (piemēram, pēc operācijas, ilgstošas imobilizācijas utt.).
  • Galva jānovieto centrā uz spilvena dobuma ar šauro spilvena daļu zem kakla.
  • Mēs iesakām katru dienu apgriezt spilvenu, lai pagarinātu tā dzīvi un saglabātu to vislabākajā formā.
  • Veļas mašīnā mazgāšana ieteicama maigās mazgāšanas programmā (20 grādi).
  • Lai aizsargātu spilvenu, izmantojiet smalkas veļas maisiņu.
  • Pakariet spilvenu, lai nožūtu, nežāvējiet veļas žāvēšanas mašīnā.

Atbildēt