Apmaksa un piegāde

Apmaksas veidi

1. E-bankas pakalpojumi, izmantojot maksājumu sistēmu PaySera

E-veikalā www.bernuspilvens.lv tiek izmantota norēķinu sistēma PaySera. Šī sistēma ir drošs veids, kā ātri un ērti norēķināties par precēm. Izmantojot to, jums nevajadzēs pats sastādīt pasūtījumu un ievadīt visus nepieciešamos laukus – integrētā sistēma to izdarīs jūsu vietā. Viss, kas jums jādara, ir normāli pasūtīt un ievērot norādījumus.
Par jūsu maksājumu mēs uzzināsim neilgi pēc maksājuma veikšanas, tāpēc mēs varēsim pabeigt sūtījumu tajā pašā dienā.

2. Maksājums ar tiešo debetu

Ja izvēlaties šo metodi, jūs saņemsit informāciju un informāciju, saskaņā ar kuru pārsūtīšana būs nepieciešama ar norādīto e-pastu. Prece tiks nosūtīta tikai tad, kad pasūtījums nonāks Pārdevēja kontā. Atkarībā no pircēja bankas, tas var aizņemt 1-3 dienas.

3. Maksājums, izmantojot PayPal sistēmu

E-veikalā www.bernuspilvens.lv jūs varat norēķināties, izmantojot PayPal sistēmu. Tā ir pasaulē visplašāk izmantotā norēķinu sistēma. Izmantojot to, jums nevajadzēs pats sastādīt pasūtījumu un ievadīt visus nepieciešamos laukus – integrētā sistēma to izdarīs jūsu vietā. Viss, kas jums jādara, ir normāli pasūtīt un ievērot norādījumus.
Jautājumi

VAI MAKSĀJUMI PAR MAKSĀJUMU SISTĒMU ir droši?

Jā. Maksājumu datu pārsūtīšanai tiek izmantots drošs SSL (Secure Socket Layer) protokols un 128 baitu šifrēšana. Ja jums ir kādi jautājumi par samaksu, rakstiet mums:

E-pasts: info@bernuspilvens.lv

Par preces saņemšanu BernuSpilvens.lv veikalā:

E-veikalā www.bernuspilvens.lv pasūtot preces, jūs varat izvēlēties piegādes veidu. Aizpildot pasūtījuma veidlapu, mēs lūgsim norādīt savu adresi, pat ja plānojat izvēlēties piegādi, izmantojot Omniva bankomātu. Sistēma piedāvās pasta nodaļas jūsu pilsētā, pamatojoties uz jūsu norādīto adresi. Izvēlieties sev ērtāko piegādes veidu:

  • OMNIVA bankomāts. Sūtījums tiek piegādāts uz jūsu norādīto pasta nodaļu visā Latvijā. Piegādes laiks – 2-3 darba dienas. Cena – 2,99 Eur.
  • OMNIVA kurjers. Sūtījums tiek piegādāts tieši uz māju. Piegādes laiks – 2-3 darba dienas. Par piegādes laiku kurjers informē pa tālruni (veicot pasūtījumu, jānorāda tālruņa numurs). Cena – 4,99 Eur.
  • Latvijas pasts. Pasūtījumi tiek nosūtīti ar reģistrētu prioritāru sūtījumu. Piegādes laiks 3-5 darba dienas. Cena – 3,50 Eur.
  • Piegāde uz ārzemēm. Mēs varam nosūtīt jūsu pasūtījumu uz jebkuru pasaules valsti. Pasūtot sūtījumus nevis Latvijā, bet citās ES valstīs, standarta likme ir 5 eiro. Sūtījumi tiek nosūtīti ierakstītā vēstulē. Piegādes laiks – 10 darba dienas.